Sala Weselna

   I w końcu nadszedł ten dzień, biała suknia, garnitur na miarę, niebotycznie wysokie szpilki, gołębie i tłum gości skandujących sto lat!...a teraz tylko do sali weselnej i ... zabawa do białego rana! Ale ... wedlug znanych przesądów potknięcie się na progu przez parę młodą może przynieść nieszczęście i właśnie na straży tego, aby się tak nie stało - stoimy my -  JUBILATKA – sala weselna, w której zatrzymuje się czas, a wszystkie problemy dnia codziennego ulatują, byście mogli z radością bawić się z młodą parą!

   Dlatego ważne jest, by w tej szczególnej chwili, ktorą zapamiętamy na całe życie, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Warto wybrać salę weselną z odpowiednim klimatem, wystrojem, ale też właściwą obsługą, która swoją kulturą i uśmiechem sprawi, iż wasi goście będą zachwyceni przyjęciem.

   Z pewnością ślub jest niezwykłym momentem w życiu każdego człowieka, a wspomnienia o tym dniu na zawsze pozostają w pamięci. Wiemy, jak ważne są szczegóły, dlatego staramy się pomóc w doborze odpowiedniego menu, ale także stworzeniu takiego klimatu, aby ta noc stała się niezapomnianą i przez lata przywoływała uśmiech na naszych twarzach i łezkę wzruszenia. Jubilatka – najlepszy lokal na wesele!

 

 

ściągnij oferty weselne

Jubilatka |

Menu

© 2016 Jubilatka - Sala weselna, Dom weselny, Sala na wesele, Białogard, Koszalin

projekt i wykonanie www..apladruk.pl