Przyjęcia

okolicznościowe

   Z pewnością wielu z nas lubi przeżywać wyjątkowe chwile w miejscu, gdzie nabierają one niesamowitego blasku. Zespół Jubilatki ze szczególną dbałością dba o szczegóły w organizacji licznych bankietów, rodzinnych spotkań, czy hucznych przyjęć, by stały się niezapomnianymi.

   Polska gościnność słynie z dobrego jedzenia oraz wspaniałej atmosfery, która niejednokrotnie wpływa na pozytywny rozwój wielu spraw, dlatego organizacja bankietów to nasza specjalność! Zapewniamy profesjonalizm i wysoki poziom obsługi państwa gości, co daje gwarancję zadowolenia!

   W organizacji przyjęć kameralnych i oficjalnych – nie istnieje dla nas słowo NIEMOŻLIWE.

   Według Słownika Języka Polskiego słowo NIEMOŻLIWE oznacza ,,przekonanie, że to, o czym mowa, nie stało się lub nie stanie się" dla nas to słowo nie istnieje, gdyż u nas może wydarzyć się wszystko, o czym tylko zamarzycie w związku z organizacją przyjęć zarówno kameralnych jak i oficjalnych.

   Spełniamy najróżniejsze pragnienia i pomysły, dbając jednocześnie, aby każda uroczystość była wyjątkowa. Dzięki nietuzinkowej aranżacji, miłej i fachowej obsłudze potrafimy stworzyć niezapomniany klimat dopieszczony znakomitymi umiejętnościami kulinarnymi naszych kucharzy.

    Jubilatka oferuje profesjonalną organizację przyjęć takich jak: wesela, urodziny, imprezy firmowe, chrzty, komunie, bankiety, rocznice oraz stypy.

 

 

Jubilatka |

Menu

© 2016 Jubilatka - Sala weselna, Dom weselny, Sala na wesele, Białogard, Koszalin

projekt i wykonanie www..apladruk.pl