Jubilatka

 

Czy byliście kiedyś w miejscu, w którym czas się zatrzymuje, a Wy możecie rozkoszować się chwilą i dobrze bawić? Jeśli nie, to DOBRZE TRAFILIŚCIE. Dom weselny JUBILATKA w Białogardzie zaprasza!

 

Wesela

,,Gorzka wódka, gorzka wódka – trzeba ją osłodzić!”… ale jak to zrobić? Pocałunek z pewnością, by wystarczył, ale okoliczności i sala na wesele też są ważne! 

Według staropolskiego przesądu ślubnego, panna młoda nie może szyć sobie sukni sama, no i …z tym sobie jakoś poradzi w salonie sukien ślubnych… ale za to Dom Weselny Jubilatka „uszyje” najlepsze wesele na miarę Waszych marzeń! 

Czyż nie chcemy, aby Dzień Ślubu był dopięty na ostatni guzik, tak jak dopasowana suknia i garnitur? Dlatego też, Jubilatka zajmie się profesjonalnym osłodzeniem najważniejszego dnia Młodej Pary, który wraz z Rodziną i najbliższymi będą wspominać latami. 

Ważne jest, by w tej szczególnej chwili, ktorą zapamiętamy na całe życie, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Warto wybrać dom weselny z odpowiednim klimatem, wystrojem, ale też właściwą obsługą, która swoją kulturą i uśmiechem sprawi, iż wasi goście będą zachwyceni przyjęciem.

Z wielką pasją poświęcamy się naszej pracy, dlatego każdy klient, młoda para są traktowani indywidualnie  z największą dbałością o spełnienie szczegółów życzeń i marzeń związanych z organizacją uroczystości. Jesteśmy multizadaniowi, dlatego możemy znaleźć dla Państwa również odpowiedniego fotografa, kosmetyczkę czy najlepszego DJa.

 

99,9% zadowolonych klientów !!!

Ważne jest, aby mieli Państwo zaufanie do sali weselnej i byli pewni że wybrali najlepsze miejsce na Swoje przyjęcie. 

130 Przyjęć w 2019r.

Każdego roku odwiedza nas kilka tysięcy gości, dlatego też, Jubilatka zajmie się profesjonalnym osłodzeniem najważniejszego dnia Młodej Pary, który wraz z Rodziną i najbliższymi będą wspominać latami. 

Szybki kontakt

 

3 + 3 =

Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności strony www.jubilatka.eu