Współpracujemy

Dj Sebastian Pączkowski

Kto chce mieć najlepsze wesele? My! A udane wesele, to wspaniały DJ. Nie będziemy udawać: tylko z legendą wesel – Sebastianem Pączkowskim – którego chyba nie trzeba przedstawiać – Wasze wesele będzie niezapomniane, a grana przez Niego muzyka, idealnie dopnie całą zabawę. 

Sebastian gra na najważniejszych imprezach w Jubilatce, jest uwielbiany przez uczestników imprez: zawsze uśmiechnięty, zorientowany w gustach muzycznych gości oraz chętny do dobrej zabawy! 

Jeśli chcecie pewniaka, właściwego człowieka na właściwym miejscu, z dobrą energią, który poniesie swoją muzyką cały parkiet – to idealnie trafiliście! 

www.dj-paczkowski.pl

 

Maciej Mostowski

Dobry film z wesela jest jak powrót do tych wspaniale uchwyconych chwil i momentów. To uśmiech na twarzach oglądających, ale też łezka wzruszenia otarta z policzka.. 

…i właśnie takie atrakcje zapewnia nasz człowiek za okiem kamery, czyli Maciej Mostowski. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i sytuacji nie do nagrania, zupełnie jak człowiek w pelerynie: dyskretny, a jednak czujny i pracowity, a potem wszystko składa w całość i … tylko zostaje nam głośno zastanawiać się, oglądając.. ,,kiedy to zostało nagrane?!” 😊 Jeśli chcecie śmiać się i wzruszać w zimowe wieczory przy wspomnieniach z wesela, Maciej Mostowski to idealny wybór!

www.maciejmostowski.pl

 

Radek Sikora

Nie zapomnijmy o barze i osobie, która nim zarządza, gdyż barman to szef szefów i dobrze mieć z nim układy 😉 My je mamy i Radek Sikora, który obsługuje nasz bar to profesjonalista w każdym calu. Wyczaruje fantazyjne drinki, zadba o Wasze kubki smakowe, nie pozwoli Wam się nudzić, a i wysłuchać potrafi! 😊 A potem do tańca! 

Dj Damian Pończocha

Damian Pończocha to młody DJ, który doskonale zaznajomił się z najnowszymi trendami w muzyce i chce koniecznie się z Wami swoją wiedzą i umiejętnościami podzielić. 

Damian z uśmiechem poprowadzi Waszą imprezę i dobierze repertuar zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, może nawet zatańczy za konsoletą? Kto wie? 

Arkadiusz Kucharski

W świecie telefonów z najlepszymi aparatami, gdzie każdy może pstrykać fotki, selfiki i tak niezbędny jest Arkadiusz Kucharski, który sprawi, że nie trzeba będzie zdjęć obrabiać w milionie programów upiększających – tylko w pierwszej chwili wydobędzie naturalne piękno i wprawnym okiem złapie odpowiedni moment i kadr. Fotografia ślubna to jego pasja, która nieustannie go wzrusza, a zatrzymywanie tak pięknych emocji na zdjęciach, daje mu poczucie tworzenia najlepszej historii na świecie.